Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki kell húzni a bölcsességfoga...

Ki kell húzni a bölcsességfogam, nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
Bal oldalt fölül van egy bölcsességfogam, ami pár hónapja nagyon fájt, de már elmúlt, de lehet, hogy attól büdös a szám. Ma voltam vele fogorvosnál és azt mondta, hogy korhad szét, ki kell húzni. Nagyon fog fájni? Vagy mi van, ha megvárom míg teljesen elkorhad, vagy azt nem lehet?
2013. márc. 7. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni egyáltalán és ne várj mert abból nagy bajok lehetnek. Intézd el minél előbb.
2013. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt húzták ki, EGYÁLTALÁN nem fájt, még annyira sem, mint a fúrás. Ne aggódj.
2013. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz kellemes, de ha húzod az időt,akkor egyrészt baromi visszataszító,ha büdös lesz a szád,másrészt egy elkorhadt fog okozta cisztát kiműteni ezerszer rosszabb,mint kihúzatni egy fogat.
2013. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A foghúzás fáj.
2013. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na most akkor fáj vagy nem?:)
2013. márc. 7. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Húzás alatt becsuktam a szemem, és az orvos egyszercsak szólt,hogy mit csináljon a fogammal, hazaviszem-e. Teljesen meglepődtem,mert NEM VETTEM ÉSZRE, hogy már kész. Pedig a fúrás szokott fájni.
2013. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!