Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy elmenjen fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszak fogai, és nem akar elmenni fogászatra megcsináltatni. Nem hisz nekem, hogy később meg fogja bánni ha most nem csináltatja meg amigy ingyen van (mert ha már nem jár iskolába utána igen kemény összegeket kell érte fizetni). Próbáltam már neki ész érveket felsorakoztatni, de akkor sem hajlandó. Mindig csak azt hajtogatja,hogy majd(de tudjuk hogy az ilyen esetben soha nem jönne el) Hogyan tudnám rávenni? Segítség, én csak jót akarok neki.

2013. márc. 11. 20:17
 1/8 Bence_ ***** válasza:
Valaki meséljen neki arról, hogy az érzéstelenítés pikk-pakk megy. Nem fáj.
2013. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem csókolózól vele addig, míg így rohad szája.
2013. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A másodiknak tökéletesen igaza van! Ha nem csókolózol vele, az hatni fog.
2013. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod?

Nem mos fogat, vagy mitől romlottak el neki?

2013. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 éves. De mindig mos fogat,nem ezzel van a baj. Naponta 2x-3x is, de örökletes nála ez a rossz fog szerintem és azért rosszak neki ennyire. Van vagy 4 lyukas foga, és az egyiket,amelyik most nagyon fáj neki, azért sem mer elmenni kihúzatni, mert fél hogy letörik,és vésni kell,vagy valami.
2013. márc. 11. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:

De elől rendben vannak?

Ő a fiú ugye?

2013. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagyon fájós fog lehet még gyökérkezelhető is,még mindíg jobb,mint foghiányosmak lenni 19 évesen.
2013. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen elől rendeben vannak a fogai.

És igen, ő a fiú.


De akkora lyuk van már a fogán, hogy a fogának a fele kb nincs meg. :/ Hát remélem minél hamarabb rátudom venni, hogy menjünk el fogdokihoz, mert ez így neki sem jó.

2013. márc. 12. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!