Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érzéstelenítés után alkohol?

Érzéstelenítés után alkohol?

Figyelt kérdés
Csütörtök délutánra van időpontom a fogászatra, estére pedig meg vagyok hívva egy bulira, csak azt nem tudom, hogy ihatok-e?!
2013. márc. 12. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy baj nem lehet belőle, de én már jártam úgy, hogy az érzéstelenítő miatt nem éreztem a poharat sem, és magamra öntöttem a vizet. Ez kb 1-2 óra alatt elmúlik.
2013. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mit fognak csinálni. Foghúzás vagy más szájsebészeti beavatkozás után pár napig nem szabad alkoholt fogyasztani. Ha viszont ilyesmit nem csinálnak, akkor nyugodtan ihatsz alkoholt.
2013. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fogtömés lesz
2013. márc. 12. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Inni ihatsz, de ha alul érzéstelenítenek, akkor azért addig ne egyél, amíg ki nem ment a az érzéstelenítő hatása, mert könnyen elharaphatod a nyelvedet/szádat.
2013. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!