Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tartós ajakszárazság, mitől...

Tartós ajakszárazság, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan problémám van, hogy hetek óta ki van repedezve az alsó ajkam. Nem használ sem labello, sem a babáknak való testápoló, sem a nivea krém de még a baba testápoló sem. Ugyanúgy kiszárad és felrepedezik a szám de csak az alsó ajkam...

Nem rég voltam fogorvosnál, ahol érzéstelenítő injekciót adtak be, valahol olvastam neten, hogy egy hölgynek szintén ez a problémája és Ő is fogorvosnál járt nem sokkal a tünetek jelentkezése óta. Lehet a két dolog között összefüggés?

Tudtok valami "gyógymódot" erre? Nagyon zavaró, hogy nem múlik el és a látvány sem túl szép. :-(


Előre is köszi! L/21



2013. márc. 15. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés. De egyébként például a labelloról tapasztalatból tudom, hogy szárítja a bőrt, szóval azt ne használd. Amikor használtam, akkor tűnt fel, hogy szárazabb, aztán abbahagytam, néhány hét rettenetes volt, de végül normalizálódott.


Szerintem vegyél gyógyszertárban kevert hidratáló krémet és azzal próbáld kenegetni, ilyen illatosított készítményekkel ne.

2013. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyenge lehet az immunrendszered.
2013. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összefügghet, plusz még lehet vashiány jele is...
2013. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálok akkor valami más krémet és e mellé vassal gazdagított pezsgőtablettát, ártani nem árthat. :) Még arra is gondoltam, hogy ezelőtt másfajta labellot használtam amivel nem volt soha semmilyen problémám, ez viszont most egy másik fajta, "Hydro care" néven.


Köszi szépen a válaszokat, remélem megoldódik a probléma!

2013. márc. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!