Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igaz, hogy 16 felett nem...

Igaz, hogy 16 felett nem lehet kivehető fogszabályozót felrakatni?

Figyelt kérdés
Elől a metszőfogaim között 2-3 mm távolság van és azt szeretném összehúzni, erre a problémára is rögzített kell?
2013. márc. 19. 19:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 27 éves vagyok, ezért kérdezem...
2013. márc. 19. 19:43
 2/9 monster under yo bed ***** válasza:
de, több ismerősömnek adtak 16 felett is
2013. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? De jó lenne! És nekik milyen problémájuk volt? Vagy a rögzített után kapták?
2013. márc. 19. 19:49
 4/9 anonim válasza:

rögzített után fix, hogy adnak >< amúgy nemtudom :/

de minnél idősebb valaki annál jobban becsontosodnak a fogai, és nehezebb mozgatni

2013. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor majd konzultálok és meglátjuk...azért reménykedek, hátha...
2013. márc. 19. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Én múlt héten kaptam fogszabit, kivehetőset. Nekem előre állnak a fogaim és rés van. 1 évig kell hordani.

33/N

2013. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nekem is lehet van rá esélyem, hogy nem kell állandó:) Sok sikert hozzá!
2013. márc. 22. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy menj oda az orvoshoz, h lehetőleg kivehetőt szeretnél, mert a másikra nincs pénzed. Esetleg másik orvosnál is érdeklődj, ha az első nem ajánlja. Ha nem torlódott, nem kuszán állnak a fogaid, hanem egyszerűbb mozdulatokkal helyrehozható, akkor sztem kivehetős is megtenné.
2013. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát tényleg remélem, hogy elég lesz a kivehetős, a kinézet még annyira nem érdekelne, de több szempontból is macerás lenne. Meglátjuk mit mond a doki! Köszönöm a válaszod!
2013. márc. 24. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!