Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Anyukámnak a fél arca fel van...

Anyukámnak a fél arca fel van dagadva és nagyon fáj neki ha alszik és ha hozzáérnek kéne valami egyszerű de nagyon hatásos gyógymódot?

Figyelt kérdés
Fog

2013. márc. 21. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Íme: fogorvos.
2013. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát hallod minél előbb fogorvos, mert ezek szerint a gyulladás ráterjedt a fog körüli szövetekre. Ha a csonthártyát is eléri nem csak feldagad, hanem lázas lesz és gennyes tályog fog kialakulni. Ezt nem kellene megvárni.

Addig is Cataflam tablettát tud bevenni fájdalom csillapításra, de nem ez a megoldása a problémának.

2013. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Mérje meg a lázát. Ha van láza, akkor orvos, de izibe! Addig is borogatás, fájdalomcsillapító.
2013. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mielöbb fogorvos,legvaloszinübb hogy fog kapni antibiotikumot,es utanna kezelik v. kihuzzak,bar en igy voltam vele.
2013. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fogorvos és propolisz!

A fogorvos addig nem nagyon tud hozzányúlni, amíg be van gyulladva, én is voltam így, és antibiotikumot írtak fel. Én nem azt szedtem be, hanem propoliszt, és nagyon hamar levitte.

Utána jöhet a fogdoki :)

2013. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!