Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden esetben érzéstelenítene...

Minden esetben érzéstelenítenek töméskor? Ha nem, akkor mi alapján dönt az orvos, hogy kell-e érzéstelenítő vagy sem?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy múltkor húzták ki egyik fogam, és bal oldalra kaptam érzéstelenítőt a húzás miatt, de jobb oldalra nem. és egyidejűleg a húzással be is tömte a jobb oldalon a fogam, ami eléggé kellemetlen volt és fájt is, nem volt olyan nagyon vészes csak nem szeretném még egyszer átélni ezért jöttem ezzel a kérdéssel :D
2013. márc. 23. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mindig köteles adni, kivéve ha nem akarod.
2013. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként egy alkalommal csak egy fogat kezelhetnek, pláne nem a szájad két oldalán... akkor egyik oldalon se tudsz enni sokáig... az orvoslás nem a megnyomorításról szól...
2013. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. :)
2013. márc. 23. 20:00
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapján, hogy milyen mély a lyuk.

Nekem volt már úgy tömésem, hogy nem fájt egyáltalán, bizonyára, mert csak a felszínen járt a fúró.

2013. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
értem, köszi :D
2013. márc. 23. 20:25
 6/19 anonim ***** válasza:

Jézusom, második, ne írj már hülyeségeket. Annyi fogat kezel a fogorvos, amennyit a beteg elbír, és azon az oldalon, ahol szükséges.


Kérdező, ha látszólag mély a szuvasodás, akkor a doki tanácsolni fogja a szurit, ha nem, akkor megkérdezi, hogy kérsz-e.

De mindkét esetben mondhatod, hogy nem szeretnéd, és ha esetleg menet közben érzékeny lenne, jelzel neki, hogy mégis szeretnél.

Viszont te nem a szuritól félsz, hanem a fájdalomtól, most esett le. :DD

Szóval jelezd neki, hogy szeretnél és kapsz. Ha TB-s rendelésen vagy akkor is, ha magánorvosnál, akkor is. :)

2013. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! igen, a szuritól nem félek :D inkább adjon azt minthogy fél óráig érezzem hogy a fogamban kutat egy fúróval.
2013. márc. 24. 10:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én fogorvosom nem ad. De meg sem kérdezi, hogy kérek-e meg semmi. És hiába mondom, hogy fáj és nem bírom tovább, nem ad. :( Egyébként maszek. Volt már, hogy fúrta a fogam én meg közben elrántottam a fejem. :D
2013. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez ilyen körzeti fogorvos, de nagyon bunkó.. szóval lehet hogy remegő lábakkal fogok érzéstelenítőt kérni mikor belépek.:D...
2013. márc. 25. 19:33
 10/19 anonim válasza:

Ha nem ad akkor meg remegő lábakkal fogsz kimenni.:D

Mondjuk nekem adott,csak nem zsibbadt el, de tényleg remegő lábakkal mentem ki...

2013. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!