Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden esetben érzéstelenítene...

Minden esetben érzéstelenítenek töméskor? Ha nem, akkor mi alapján dönt az orvos, hogy kell-e érzéstelenítő vagy sem?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy múltkor húzták ki egyik fogam, és bal oldalra kaptam érzéstelenítőt a húzás miatt, de jobb oldalra nem. és egyidejűleg a húzással be is tömte a jobb oldalon a fogam, ami eléggé kellemetlen volt és fájt is, nem volt olyan nagyon vészes csak nem szeretném még egyszer átélni ezért jöttem ezzel a kérdéssel :D
2013. márc. 23. 19:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyre nyugodtabb leszek :DDDDDDDDD
2013. márc. 27. 13:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Mikor kell menned? :D
2013. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

6 : Nézd, én évente 6-7-szer kell járjak, egész életemben, és így van, ahogy írom. Minden alkalommal magyaráz is az orvosom, 20-30 percet is konzultálunk, szóval 4 évtized alatt már elég sok szakmai infót magamra szedtem.

Az az orvosi előírás, hogy egy alkalommal csak egy tömés.

2013. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

6: "Jézusom, második, ne írj már hülyeségeket. Annyi fogat kezel a fogorvos, amennyit a beteg elbír, és azon az oldalon, ahol szükséges."



Az infó, hogy egy alkalommal csak egyet szabad, dr. Rákos Ildikótól származik, így praktizál, amióta csak orvos lett.

2013. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy egyszerre 2 fogamat tömte be a doki néni. :D
2013. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nézd, az én számban is garázdálkozott 20 évig 20-22 kontár, de nem is vált be a munkájuk, 1,5 éven belül gond lett vele, és újra kellett menni ugyanavval a töméssel.

Ildikónál ilyen nem volt 2 évtized alatt sem, ha meg előfordulna, akkor garanciát vállal rá, tehát ingyen hozza helyre bármikor az életem folyamán.

Ezért maradtam nála, és ezért mérvadó nekem, amiket mond és betart.

2013. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát a tömés és a húzás után került fel a fogszabályzóm, azt mondta az orvos, hogy ha rajtam lesz menjek vissza és betömi a másik fogam is. pontos időpontom nincs, de hamarosan el kellene mennem mert még a végén úgy járok hogy elkezd fájni, és az már rosszabb lesz :D

Amúgy köszönöm a többieknek is a válaszokat! :D

2013. ápr. 4. 17:43
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor essél minnél előbb túl rajt.:) Ameddig pici a lyuk nem fog annyira fájni, mint ha már nagyobb.:) Nem kell félni.
2013. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 4. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!