Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hollán Dentál Fogászat?...

Hollán Dentál Fogászat? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kuponakció van a megadott fogászathoz, ultrahangos fogkő eltávolítás, fogfehérítő hatású polírozás pasztával..stb. Szóval járt már valaki ezen a fogászaton? Bármilyen vélemény, tapasztalat?
2013. márc. 26. 12:23
 1/5 anonim válasza:

Mostani tapasztalatomat osztanám meg:

koszos gépek, esetlen asszisztens, furcsa doki, lejárt szavatosságú ajándék fogkrém, voltam már pár rendelőben, de ez olyan volt, mint vmi zúg fogászat, részemről nem ajánlott kategória

2016. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lombrágó válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Igazából magamra vagyok mérges, hogy kuponon előre fizettem egy ismeretlen fogászatnak és nem fordultam sarkon mikor megláttam a körülményeket. Nem ajánlom senkinek!!!
2017. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Enikő771 válasza:
Én se olvastam a véleményeket két hete voltam kuponossal, a fogorvos szerintem nem is fogorvos, kiejtette a csipeszből amit a fogamba akart rakni rá a pulcsimra majd felemelte és betette. a tömés kiesett írtam a facebookra véleményt, kíváncsi vagyok mikor törlik
2017. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsu1313 válasza:
A Hollán Dentál Fogászati rendelésen teljesen pozitív tapasztalatom volt! Fájdalommentes volt a kezelés (gyökérkezelés). Az injekció beadását szinte meg sem éreztem. Profi fogászat. Mindenkinek ajánlom!
2017. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ilyen mészáros fogorvosnőt, mint náluk a Nikolett nevű- valószínűleg be nem jelentett- fiatal kishölgy, az SZTK-ban is találsz! Nem tömte be rendesen a fogam, reklamálni nem lehet, mert elhajt! Ráadásul a kiírt röntgen árhoz képest a dupláját fizettem! Senkinek nem ajánlom!
2017. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!