Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A soft lézeres kezeléshez...

A soft lézeres kezeléshez hány alkalomra van szükség? Mert a kiműtött fogam helye nem akar begyógyulni, és sürgető lenne a seb összeforrása.

Figyelt kérdés

#sebgyógyulás #műtéti seb #soft lézeres kezelés
2013. ápr. 1. 09:05
 1/6 Miss Monneypenny ***** válasza:
Általában napi 2-3 perces kezelés javallott 5 napon vagy egy héten át. Az 5 nap már elegendő lehet! Nem tudom, mikor volt a műtét, és a varratszedés, de ezt általában már a műtéti beavatkozás után el szokták kezdeni, és mire eljön a varratszedés ideje, tökéletesen záródik a seb. Lehet, hogy nem hámosodott megfelelően a seb, ekkor a soft laser kezelés nem segít, ilyenkor újból megindítják a vérzést, hogy friss véralvadék keletkezzen.
2013. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egyébként 2 hete műtötték, és egy hete szedték ki a varratokat. viszont a seb középen még mindig nyitott. A honvéd kórházban csinálták és ott ezekszerint

nem alkalmazzák ezt a kezelést.

2013. ápr. 2. 05:46
 3/6 Miss Monneypenny ***** válasza:
Ha csak a seb közepe nyitott, szerintem záródni fog a seb, csak idő kell neki, arra viszont ügyelni kell, hogy ne menjen bele az étel, így egy hét elteltével már ajánlott alaposan öblögetni étkezések valamint fogmosás után.
2013. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Valószínüleg begyógyul majd magától is. Csak nekem "időre" kellene, mert búvár-alkalmassági vizsgálatra megyek. Majd ma meglátjuk mit mond a szájsebész, mit tud vele kezdeni. Köszönöm!
2013. ápr. 3. 05:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki végezte a műtétet?
2014. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik fogad lett kiműtve?
2014. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!