Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen papírokra, engedélyekre...

Milyen papírokra, engedélyekre van szükség itthon és Amerikában, ha valaki ki akar költözni? (mondjuk nem véglegesen, csak 5 évre)

Figyelt kérdés
Ha weboldalt tudtok mondani, ahol utána tudok nézni, az is jó, csak nem tudom, hol keresgéljek.
2013. febr. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem SSN (Social Security Number) -em volt és vizumom.
2013. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bakker. ne haragudj mar most ezert lehet le leszek hordva de ennyinek nem birsz utananezni magadtol? ebbol az 1 mondatbol megmondom hogy olyan messze allsz a kikoltozestol hogy nem is lesz belole semmi csak kivancsiskodsz. majd ha tenyleg erdekel ki fogod birni keresni magadnak. mondom ezt amerikabol, nekem aztan rohadtul senki nem kereste meg hogy milyen papir kell mihez meg hogy, sajat magam jartam utana. amugy se igy megy hogy te eldontod es kikoltozol 5 evre.
2013. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha weboldalt tudtok mondani - persze: gyakorikerdesek.hu

Jobb oldalt fent a keresobe beirod, hogy amerika, green card, zoldkartya stb es kismillio kerdest talalsz a temaban, olvasd el mindet es a hozzajuk tartozo kommenteket es utana lesz fogalmad a dolgokrol.

2013. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek és harmadiknak köszönöm a választ és a segítséget! :)

A másodiknak meg csak annyit, h egy szóval se mondtam,h ki akarok költözni, teljesen más okból kifolyólag van szükségem némi informádióra, elhiheted nekem,h ha ki akarnék költözni, nem így állnék hozzá

2013. febr. 26. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!