Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sűrgősen kéne a fogszabályzó...

Sűrgősen kéne a fogszabályzó de még van 5 tejfogam és semelyik sem mozog. Kb. Mennyi idő amíg kiesnek?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít az az 5 tejfogam ami miatt nem lehet fogszabályzóm.Valami jó módszer hogy gyorsan kiessenek?(a cérnás ajtócsapkodós tipp kizárt) Ha fogorvoshoz megyek fájni fog ahogy. kihúzza?

2013. ápr. 3. 17:20
 1/5 anonim válasza:

Mindenképp menj el fogorvoshoz,kérd meg,hogy adjon tanácsot!

De attól függ,hány éves vagy?És mennyire durva a helyzet?

2013. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már voltam dokinál és csak ha az összes tejfog kiesik, akkor rakja fel..de nem akarok annyit várni mert az sok idő.huzassam ki a tejfogakat? i legyen?

Felül első 2 fog áll érdekesen a többi fog rendben van.13 éves vagyok.

2013. ápr. 3. 23:45
 3/5 anonim válasza:

Hát,13 évesen 5 tejfog...

Nekem már 10 évesen kint volt az összes,nem tudom,hogyan tudnék segíteni ://

2013. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pont így van, és én is 13,5 éves vagyok... Nekem is még pont 5 tejfogam van, de nekem 2 éve éjszakai fogszabályzóm van, mert nem estek ki a fogaim. Nekem is állandó kellene...(Én is próbáltam már a cérnás ajtóbecsapással, de nem a fogam esett ki hanem én fejeltem le az ajtófélfát:D) nekem egyik mozog már vagy 1 éve, de nem esik ki, már mindent próbáltam... Szerintem is menj el fogorvoshoz, nekem már húztak ki, mert két fogam egymásra volt nőve, de nem fájt. Gondolom egyesével, vagy kettesével húzzák ki pl.minden héten, mert biztos nem az összeset egyszerre. Ha ad valami fájdalomcsillapítót, vagy valamui ilyesmit, akkor nem is érzed...

Sok sikert!:)

2013. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát nem tudom ez q fogdokinál foghuzás... hogy képes vagyok erre.... de majd írok h mi volt :)
2013. ápr. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!