Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás sütőporral?

Fogmosás sütőporral?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h a sütőpor nagyon jól megtisztítja a fogakat. Ha sütőporral mosok fogat akkor elég csak azzal vagy előtte vagy utána mossam meg fogkrémmel is?
2009. szept. 20. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Fujj, a fogkrémet erre találták ki, sütőporra azt mondják, hogy inkább fehérít, de én hanyagolnám az ilyen házi praktikákat, 19 éve nálam tökéletesen bevált a fogkrém.
2009. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sütöporral mosod a fogad, akkor nemsokára nem lesz rajta fogzománc - inkább maradj a fogkrémnél.
2009. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobbnál jobb fogkrémeket lehet kapni a boltokban, fehérítő hatásúból is millióféle van már!

Mindegyiket úgy csinálták meg, hogy nem károsítja a fogzománcot, ínyedet!

Manapság már vannak egészen olcsó változatok is (pl. a DM-ben Donto-Dent)...


Szódabikarbónával és sütőporral akkoriban mostak fogat, amikor nem volt semmi más (pl. háborúban).

2009. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, én mosok néha sütőporral, de utána fogkrémmel is. Nem nagyon fehérít...:(

Pedig barátnőm próbálta, neki kicsit fehérebb lett tőle a foga..én nemtom...de egy héten egyszer használd max, mert télleg nem marad zománc a fogaidon!

2009. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!