Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogamból letört egy darab...

A fogamból letört egy darab és vágja a nyelvem. Magától le csiszolódik egy idő után?

Figyelt kérdés
Hátul az utolsó előtti alsó fogamból tört le a darab és nagyon vagdossa a nyelvem.

2013. ápr. 6. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Vagdosni fogja a nyelved folyamatosan és szépen elrohad, mert sérült a zománc. Menj el dokihoz (akár magánhoz), pikk-pakk lecsiszolja és kipótolja a hiányzó részt.
2013. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy hülye kérdés, de tejfogról vagy csontfogról van szó? Mert nekem a csontfogaimmal még semmi probléma nem volt, fogorvosnál sem voltam vizsgálaton kívül, viszont régebben, amikor még voltak tejfogaim, azok kettétörtek, letört belőlük egy darab, stb. és egy idő után magától eltűntek. Komolyan, azt sem tudom, hogy hova lettek, egyszer csak arra ébredtem, hogy volt kiálló fog, nincs kiálló fog. Egyébként nem esett ki, csak nem volt hegyes.
2013. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!