Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyik reggel amikor felkeltem...

Egyik reggel amikor felkeltem azt vettem észre, hogy az egyik fogamból hiányzik egy darab, este még biztosan megvolt, nem fáj, nem lyukas, semmi baja, egyszerűen csak mintha letört volna, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 21:05
 1/9 A kérdező kommentje:
20 éves férfi vagyok, ha ez számít valamit
2013. márc. 7. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy álmodban csikorgatod a fogad és nem is tudsz róla... Csak ezt az opciót tudom elképzelni... Lehet letört ezáltal egy kis darab reggelre...
2013. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg fogcsikorgatástól lehet egyedül, ha egészséges a fogad.

Menj el dokihoz, mert kezelni kell, hogy ne kezdjen el szuvasodni, valamint beszélj vele a fogcsikorgatásról. Tud készíteni harapásemelőt éjszakára, de ez csak tüneti kezelés. Nem vagy stresszes mostanában? Mert 90%-ban az okozza, akkor pedig a stresszforrást kellene próbálni megszüntetni.

2013. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizti nem volt lyukas/korhadt belülről? Egy fog nem törik csak le csak úgy magától. Gondolom nem vagy csontritkulásos se.
2013. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azóta több fogamból is kiestek darabok (napközben is), bár sokkal kisebbek. Eddig még halogattam, de most már tényleg elmegyek orvoshoz
2013. márc. 31. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Kalciumhiány?
2013. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fogyasztasz valamilyen kábítószert? pl speed?

bocs a feltételezést, de azután,hogy ezt írtad : napközben is esnek le darabok a fogadból, mást nem tudok elképzelni

2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, megeshet :] de nem porozok az biztos!
2013. ápr. 8. 01:31
 9/9 A kérdező kommentje:
bár az utóbbi hónapokban alig volt pár alkalom amikor előfordulhatott
2013. ápr. 8. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!