Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérem segitsenek mert bajban...

Kérem segitsenek mert bajban vagyok,5évvel ez előtt kijukadt az első két fogam. A fogorvosom kifúrta és betömte most már az a tömés elszineződöt és teljesen elüt a töbi fogamtól. A fogmosás sem segit semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
tömés csere
2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogorvos fogja kicserelni a tomest, ezt eltuntetni igy nem lehet.
2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmész újra fogorvoshoz és kicserélteted a tömést. Ennyi, nem nagy matek ez! :)
2013. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor van töméscsere, nekem is aktuális, csak félek, nagyobb lesz a lyuk utána, aztán hamar elszíneződik megint, megint csere...amíg van fogam, ugye. Nekem csiszoltak is a tömés felszínéről valami puha anyaggal, úgy világosodott kicsit, így nem kellett kicserélni.
2013. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fogmosás ezen nem tud segíteni. Vagy töméscsere vagy ha már nagyon csúnya és ez sem segít, akkor esetleg cirkon korona. Bár nem fogod pár ezer forintból megúszni, de nagyon szép.
2013. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!