Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bejöhet velem a legjobb...

Bejöhet velem a legjobb barátnőm fogszabályzó felrakásakor?

Figyelt kérdés

Anyum dolgozik, és így a barátnőmmel megyünk. De én nem akarok/merek bemenni egyedül.

Ciki lenne, ha bejönne?

Nem fog ott zavarni? Mi van ha az orvos azt hiszi, hogy ő is pl. azért jött, hogy megnézesse a fogát?


Veletek volt bent valaki? Addig mit csinált?


Bocsi a hülye kérdéseimért, vidéki vagyok, szóval alapból nem gyakran vagyok ilyen helyzetekben. :D

15/l



2013. ápr. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Apukámmal mentem, de kint maradt. Halálra is unta volna benn magát, mondjuk kint se volt jobb gondolom a helyzet, de legalább nem volt láb alatt (kicsi rendelő volt).

Hidd el, semmi extra nincs benne. Nekem izgalmas volt, de egyáltalán nem félelmetes. Nem fáj, vagy semmi ilyesmi, meg valahogy olyan megnyugtató érzés, hogy a számban matatnak, lehet azért nem féltem :D

Egyébként bemész, ha hívnak, megkérdezed, hogy barátnőd bejöhet-e, és megmondják. Bár szerintem fölösleges, mert kivülről úgy néz ki, mintha épp megölnének.

Amikor nekem rakták fel a fogszabályzómat, egy másik székben is volt egy lány, akinek szintén akkor csinálták, és AZ félelmetes volt, nemtudom miért... :D

2013. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Akkor lehet egyedül megyek be.

De nem gáz, ha egy 14 éves lány ad oda zsebből 100.000 Ft-ot? O.o

Ráadásul nekem meg sincs beszélve, hogy mennyi porcelán lesz. Azt mondták, hogy majd szóljak, hogy porcelánt akarok.

De félek. Mi van, ha nem merek, és fémet raknak fel?

Meg egyedül intézzem? :D Tényleg nagyon félelmetes ez nekem, egy pici faluban élek, ahol pár méter a suli. És ennyit mozdulok kb. ki. :P

2013. ápr. 11. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtam bemehet a barinőd, ha megkérdezik, hogy megvizsgálják őt, is vagy hogy miért jött, mondjátok azt, hogy csak elkísért. Nyugi, nem kell félni. De azért ugye tudod, hogy merre van a fogorvos, vagy anyukád elmagyarázta?! Az orvosok látják, hogy gyerekek vagytok, és nem fognak kérdezősködni, vagy ha valamit nem tudtok, majd anyukád betelefonál a rendelőbe. De mondjuk 100.000,- tényleg nagyon sok... Nekem csekket adtak, neked úgy nem lehet?, vagy csak készpénzben fogadják el? Különben én is ilyen vagyok/voltam, de én már 100szorra voltam fogdokinál, szóval már nem nagyon félek szembenállni velük, és bemenni. Egyáltalán nem ciki a bemegy veled a barátnőd, nem zavar, csak legfljebb akkor ha kiábal, zajong, stb..de nem hiszem...Velem apukám, meg a nővérem volt bent (most már csak egyedül járok, vagy én is a barinőmmel) egyáltalán nem zavartak vagy ilyesmi. Mondjuk vigyél naptárat, mert a következő kontrollt is meg kell beszélni, vagy előtte kérdezd meg anyukádat, hogy mikor lenne neked és neki jó. Kétszer elmész, és a harmadikra már olyan, mintha suliba mennél. Általában a kontrollok délelőtt szoktak lenni...

Sok sikert, ne izgulj, nem fogják leharapni a fejed meg stb...Általában kedvesek szoktak lenni, pl. nekem a fogorvosom férfi, és mindig vicceket mesél, és tök jófej...:D Szóval NYUGII nem lesz semmi baj!! :D

2013. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, én is egyedül mentem, mert nem ért rá senki.

A barátnőd bemehet, de tényleg halálra fogja unni magát.

Tőlem megkérdezték, hogy akkor fémet beszéltünk meg, igaz? Mondtam, hogy igen. Aztán az alsónál is megkérdezte 1 év múlva. Biztos megkérdezi tőled is.

Félelmetesnek tűnik, de 2-3 alkalom után belejössz majd. :)

2013. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, a végén meg megkérdezed, hogy akkor mennyivel/mivel tartozol, a doki meg mondani fogja, nyugi. :DD
2013. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :))

# 3

Igen, tudom, hogy merre van, szerencsére pont ott tudunk leszállni! :)

Engem is zavar az összeg, de itt csak a kézpénz jó...

Köszi a tippeket, és az ötleteket, rengeteget segítettél :)


# 4 Igen, sajnos most valahogy én is az unalom miatt izgulok a leginkább....


Nektek mit csinált bent a kísérőtök? Állt rendelő sarkában, vagy valahol, ahol van hely? Vagy a dokival szemben nézte, hogy mit csinálnak veletek? Még mindig nem tudom, hogy mit csináljunk. :(

2013. ápr. 13. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fogorvostan-hallgató vagyok, van a szék körül olyan hely, ahova odaállhat és figyelheti, mit csinál a doki, nem fogja zavarni.

Viszont tényleg nem túl izgi, ha bevállalja a barátnőd, hívd meg utána cserébe egy fagyira! :)

2013. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Mi nagyon-nagyon jó barátnők vagyunk, ma pl. reggel hatkor csörgött rám, és egy órát beszélt a telefonba. :D Szóval ennyit simán megteszünk egymásért. :)

2013. ápr. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!