Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó kellene, de nem...

Fogszabályzó kellene, de nem bírom rászánni magamat. Mi lenne a legjobb számomra?

Figyelt kérdés
Eléggé kuszán állnak a fogaim, állandó fogszabályzó kellene. De mivel most fogok középiskolába menni, félek, hogy így nem lesznek barátaim a kinézetem miatt. Meg a foghúzástól is nagyon félek. Nagyon fáj amikor kihúzzák a csontfogat?? A szüleim mindig mondják, hogy inkább most kéne ezen túl lenni, mert aztán felnőttkorban már nem lehet és hogy aztán meg fogom bánni. Csak az a baj h most se vagyok valami túl szép, a fiúk rám se néznek szóval a fogszabályzóval még rosszabb lenne.
2009. jún. 16. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Áhh, szerintem ne tetesd fel.. borzasztó.. nekem is középsuli előtt tették fel fél év múlva levetettem..

1. Rohadt szarul nézel ki benne

2. Nem a legjobb érzés mikor szétvágja nyelved, nem tudsz élvezetesen enni csak szenvedve

3. Ha felteteted még kevesebb esélyed lesz a fiúknál..

Erősen mellőzném helyedbe.

2009. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom miért kellet lepontozni ha ez az igazság.. A fogszabályzó csak a szőke nagymellű cicáknak áll jól, aki alapból se egy bombázó és önbizalommal teli ember annak csak még jobban szétcseszi az életét, tapasztalatlan emberek akik nem élték át itt írogatnak, hogy jaj tedd fel így jó úgy jó majd szép lesz fogsorod, igen 2,5 év múlva addig meg akár elmehet teljes önbecsülésed is, na hajrá ezt is lepontozhatjátok.
2009. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Mérlegelj.

Most két évig rajtad lesz, kevesebb esélyed lesz a fiúknál*, vagy nem csináltatod meg, és a következő 60 évben lesz kevesebb?


*Egyébként egyáltalán nem lesz kevesebb esélyed. Középsuliban azért már vannak értelmes férfiúi egyedek, akik nem csak a külsődet nézik. Ha meg mégis; azt mondod csúnya vagy... akkor meg nem mindegy?


Mindenképp csináltasd meg, ráadásul már lehet nagyon diszkréteket, vagy épp szép színeseket is csináltatni.


Az meg hülyeség, hogy fáj, az első pár napban kellemetlen, de elmúlik.


Egyébként meg mostanában kimondottan divatos a fogszabályzó. Nem viccelek!

2009. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Van ilyen belső fogszabályzó ami nem látszik.De az meg biztos drága.
2009. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
:) majd megszokod pár hét mulva. Deha meg nemszánod rá magad örökké ezta kusza fogaidat fogo látni örökké!Na gondold át melyiket szeretnéd.És gondolj már bele hogyha a fogaid gyönyörűek lesznek mennyivel szebbleszel?Te tudod hogynézel ki mi nem. na mitgondolsz?barátokat meg nem a kinézettel lehet szerezni. a másikmegha mostsem néznek rád a fúk akkor mit veszitesz?
2009. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alsó fogsorom kusza. Már régen rendbe kellett volna tetetni, tudom. Most, hogy nő a bölcsesség fogam, még inkább szorítja össze őket, repedezik a szélük, a bölcsesség fogamat meg ki kell húzatni. Így most 26 évesen, foghúzatás után rakatom rendbe őket. Jobban jársz, ha ilyen fiatalon rakatod rendbe őket, nekem valószínűleg sokkal tovább kell majd hordanom a fogszabályzót, akármilyen kényelmetlen lesz is!
2009. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél évig volt állandó fogszabályzóm, középsuli első szeptemberén rakták fel. Akik most a barátaim, azok ez alatt az idő alatt és a barátaim voltak, és én nem tapasztaltam a fiúk részéről olyan hűha de nagy ellenszenvet (első válaszoló BUNKÓ:)). Meg nem csak a középsuliból áll ám az élet :D Nekem amúgy tavaly márciusban vették le, és nagyon örülök neki, hogy meg lett csináltatva mert sokkal de sokkal szebb így. Ha belefér az anyagi keretekbe MINDENKÉPPEN csináltasd meg:)
2009. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom nagyon jól hogy sokkal jobban járok, ha most megcsináltatom, csak mivel ahogy már írtam, nem vagyok egy szépség, így már több éve ezt hallgatom a suliba hogy milyen csúnya vagyok. Egy ideig tűrtem, meg elengedtem a fülem mellett, de már annyira zavar, hogy mindenki(főleg fiúk) ezt mondja, hogy nem bírok nem törődni vele. Ezért is félek tőle annyira.
2009. jún. 16. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Rakasd fel de rögtön!!:D Én középsuli 2.osztályába kaptam meg 4. osztályra szedték le. egyzser nem halottam, hogy vki beszólt volna érte bár akkor s kellett volna engem félteni:D Most 19 évesen örülök hogy megcsináltattam. Fogszabályzó alatt is "elfogyasztottam" 3 barátnőt.(2 év alatt lehet nem sok de szerintem nem ok a panaszra)
2009. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Manapsag nagyon sok fogszabalyzo kozul lehet valasztani: van belso is,ha naon zavarna,hogy latszik,de vannak szinesek is:) sztem azok nagyon cukik es meg tetszosebb leszel az emberek koreben egy aranyos szines mosollyal:) ez az en velemenyem:)

amugy meg ne izgulj normalis emberek nem a kulso utan valasztanak baratot,akik pedig igen,azokkal te ne baratkozz:) sok sikert:)

2009. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!