Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem fájnak a már több...

Miért nem fájnak a már több éve letört hátsó és első fogaim? Huzáskor fogok valamit érezni?

Figyelt kérdés

már több éve vannak olyan hátsó fogaim amik le vannak törve lyukasak és mégsem fájnak. Miért nem? MOst megyek majd foghuzásra és szeretném megtudni, hogy érzéstelenitő mellett fogok igy érezni valami fájdalmat ha eddig sem fájt?

Mennyi fogat huzhat ki egyszerre a doki?

10-11 éve nem voltam fogdokinál. :))))


2009. szept. 23. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van, egyébként egyszerre csak egyet húzhatnak ki. Nyugodj meg, minden rendben lesz.
2009. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és milyen időközönként huzzák? nekem 10 fogat akarnak és 5-öt egyszerre érzéstelenítővel. no ilyenkor mi van vagy mi lesz velem? meghalok legalább a fogorvosi székben 5 huzás után? :S
2009. szept. 23. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elhaltak a fogaid, semmit sem fogsz érezni. 5 fogat húznak egyszerre? Az kicsit durva lenne, max kettőt fognak.. szerintem

Ha nem ritkán mentél volna fogdokihoz akkor nem kellene őket kihúzni..sajnos így alakult

2009. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne engedj kettőnél többet egyszerre kihúzni,mert a helyén hatalmas seb lesz.
2009. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmit sem fogsz érezni, nekem kalapálták, vésték, ütötték, mindent csináltak vele, énmeg semmit sem éreztem, csak azt h a fejemet nemtudom mozdulatlanul tartani a nagy ütésektől :D
2009. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!