Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszabályzót ajánlotok?

Milyen fogszabályzót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Muszáj lesz, hogy hordjak mert összeesik az állkapcsom. Néztem láthatatlant de az nekem megfizethetetlen. Nem ismertek olyan fogszabályzót ami esetleg kevésbé látszik/kivehető és az ára sem az egymilliót üti??
2013. ápr. 16. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy kivehető kell-e, vagy rögzített az orvos mondja meg. A rögzített hoz leghamarabb eredményt. Osztálytársamnak fehér színű tappancsos volt, ő választhatta, nem került többe mint az én fémtappancsosom. De mi mindketten 18 évnél fiatalabbak voltunk akkor, TB-támogatott volt akkor. Nem tudom, ma hogyan van.
2013. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt kivehetőm, semmit nem használt és azt csak 12 éves korig adják (legalábbis így tudom), vagy ha nagyon keveset kell rendbehozni. Nekem sima fém van, mindenki szerint jól áll, egyszer se csúfoltak, nem értem, hogy nem lehet kibírni 1-2 évet egy fogszabályzóval, ami látszik aztán pedig úgyis szép lesz a fogad és mindenki el is felejti, hogy volt-e rajtad vagy sem?!
2013. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én holnap kapom meg!! :D

Nekem porcelán brackettek lesznek, szerintem nem annyira feltűnő...

[link]


De majd meglátjuk :'D Annyira várom!

2013. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!