Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót kapok a nyáron,...

Nyuszietta kérdése:

Fogszabályzót kapok a nyáron, és nagyon fáj? Illetve szerintetek ciki a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nyáron fogok fogszabályzót kapni. A barátnőmnek van és ő azt mondta majdnem besz.rt annyira fáj. És ez egy kicsit elrettentett. Bár így-is úgy-is megkapom csak azért szeretnék felkészülni. Mellesleg ciki? És ha színes az gáz? Vagy az nagyon gyerekes??

2013. ápr. 13. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! Én 22 éves vagyok és én is nemrég kaptam! Nekem sokan megdicsérik, nem utolsó sorban büszke is lehetsz magadra hogy képes vagy bevállalni ezt a macerát! Szerintem nem ciki a színes, nekem tetszik, bár nekem esztétikus (átlátszó) van. A fájdalom meg.. hát egyénfüggő! Amikor felrakják nem fáj, csak utána nagyon furcsa lesz, hirtelen teli lesz a szád! :D Utána elkezdhet feszülni, meg érzékenyek lesznek a fogaid! Pár napig majd nem nagyon fogsz tudni harapni, meg rágni.. de ez is egyénfüggő, én tudtam enni mindent! Meg hát havonta van húzás, utána is fájhat!

Nekem elég kicsi a fájdalomküszöböm, de ez egyáltalán nem zavar! :) Sőt viccesen hangzik de néha örülök is neki, mert tudom hogy akkor jól halad!

2013. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

énmeg 14 vagyok és májusban fogok kapni majd fogszabályzót de ez amúgy elég vicces mert nekem az összes fogam teljesen jól áll...egész egyszerűen csak farkasfogaim nőttek és az lesz helyrerakva. de nekem azt is mondták h egyiket lehet ki is huzzák. meg az is lehet h mindkettőt attól függ van e alatta másik

és én igazából már várom mert én mindig is ki akartam próbálni h milyen is az:D

2013. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem pont holnap veszik le!!!Egy kicsit félek, hogy fájni fog, de amikor feltették egyáltalán nem fájt, csak a ragasztónak van kellemetlen íze, szóval mikor berakják a szádba próbálj nem hozzáérni a nyelveddel, mert ha megízleled, rájössz hogy nagyon rossz ízű:D.Utána egy pár napig csak ilyen pudingot meg leveseket tudtam enni, de aztán már nem fájt. csak húzásnál kicsit rossz volt.Egyáltalán nem gáz én igazából nagyon szeretem, nem is bánnám, ha nem kéne még leszedni!:))
2013. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 1 éve van.A felsőt amikor feltették akkor 1 hétig koplaltam mert annyira fájt hogy nem tudtam enni. Az alsó valamivel enyhébb mert akkor a szájpadlásodon szét tudod nyomni a táplálékot. Tehát az alsó sokkal könnyebb eset... Én nem tettem színes gumikat. Mindig szürkét vagy átlátszót kértem h ne legyen még feltűnőbb. Minig is ronda fogaim voltak tehát várom már hogy vegyék le hogy életemben először egy tökéletes mosolyt villantsak :D Nem akartalak megijeszteni de nálam ey volt a helyzet, ja meg van amikor a huzásoknál is fáj de nem mindig és nem mindenhol. Remélem segítettem. Ne aggódj mert én elég kényes vagyok és még élek. :D:D
2013. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!