Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi fogat lehet kihúzni...

Mennyi fogat lehet kihúzni egy alaklom során?

Figyelt kérdés
Tehát ha több fogamat ki kell húzni,egy látogatás alkalmával mennyit húzhat ki az orvos?
2013. ápr. 17. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Leginkabb egyet, max 2t szerintem.

Nekem 3 bölcsessegfogamat akarta a doki egyszerrre kiszedni, de csak 2 lett belöle, mert masfel ora szenvedes utan elfaradt....

2013. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este 5 fogamat húzták ki másfél óra alatt.Nekem is soknak tűnt,tűnik,ezért kérdezem.Egyszerűen brutálisan fáj az egész szám,kivűl-belül.
2013. ápr. 17. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hű az sok, nem is csoda hogy fáj! :S Miért kellett egyszerre kihúznia?
2013. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert havonta csak egyszer van a szájsebész igy ő nekem esett.Csak nem tudom normális ennyi fogat kihúzni egyszerre.
2013. ápr. 17. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Most már mindegy! A lényeg hogy pihentesd, azért ez megterheli a szervezetet! Ne nagyon emelgess nehezeket és ne is hajolj, ha meg valamelyik nagyon elkezd vérezni, menj vele vissza vagy akár egy másik szájsebészhez! És tejeset ne nagyon igyál/egyél elszaporodhatnak a bacik!
2013. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm szépen a válaszaid:)
2013. ápr. 17. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen rendszer ez, h havonta egyszer van csak szájsebész? ez a balkán, vagy micsoda? tudtommal egy nagyon fejlett társadalomban élünk a XXI. században. elképesztő, h nem tudják megoldani normálisan ezt.
2013. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!