Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Véletlenül anyu fogkeféjével...

Véletlenül anyu fogkeféjével mostam fogat. Megmondjam, vagy már ne?

Figyelt kérdés

Kb egy hete történt, a reggeli készülődésben elbambultam, és az ő fogkeféjét vettem elő, de csak akkor vettem észre, amikor már belekezdtem. Szerintetek megmondjam, vagy inkább hagyjam?

(bocsi a fura kérdésért)


2013. ápr. 3. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Forralt vízben áztasd egy kicsit, nem lesz semmi bajotok. Minek reklámozni, jobb ha nem tudja :D
2013. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az égvilágon semmi bajotok nem lesz. Akár meg is mondhatod neki, kétlem, hogy irtózna a saját gyerekétől. De ha nem mondod meg, az sem gond, semmi jelentősége nincsen.
2013. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Már nem mindegy?

Felesleges beáztatni ahogy az 1. javasolta, hisz azóta úgyis használta már anyukád a fogkeféjét.

Ilyen apróságon ne problémázz.

2013. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is gondoltam, hogy valami bajunk lenne! :)

Csak nem tudtam eldönteni, hogy mondjam meg, vagy inkább hagyjam. De ha akkor nem mondtam, most már minek :)

Mindenkinek ment a zöld.

2013. ápr. 4. 00:16
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Én szeretném tudni. Szeretem a szüleimet, a családomat, de lepedéken nem osztozkodom.
2013. ápr. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd, már úgyis mindegy, eltelt egy hét..:)
2013. ápr. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehogy belebetegedj a lelkiismeret furdalásba.
2013. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megmondhatod, de nem hiszem, hogy zavarná, főleg, hogy régen történt. Ha nagyon zavarban vagy, vegyél neki másikat.
2013. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Most már mindegy, de legközelebb egyrészt ne csinálj ilyet, másrészt ha véletlenül mégis, akkor azonnal mondd meg anyukádnak. Ez nem apróság, hanem nagyon is fontos!


Nem örülnék annak, ha a gyerekem ilyen sunyi alak lenne, hogy nem vállalná fel a hibáját. Nem arról van szó, hogy a törülközöjét összecserélte, hanem a fogkeféket! Látszik, hogy mennyi ember van, akinek halvány foglama sincsen a bizalomról, nem beszélve a szájhigiéniáról.

2013. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor szólhattál volna róla,de így,hogy már úgyis használta,nincs jelentőssége,ha egyikőtöknek sincs herpesz vagy ilyesmi.
2013. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!