Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire gyakori a fogszabályz...

Mennyire gyakori a fogszabályzó nélkül is tökéletes fogsor?

Figyelt kérdés
Tehát, akinek úgy tökéletes a fogsora, hogy soha nem kellett szabályozni.
2013. ápr. 17. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az! :)
2013. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Állítólag ha a kisgyerek túl sokáig cumizik akkor nagyobb az esély arra hogy fogzabályzóra lesz szüksége a késöbbiekben...de ezt nem tudom biztora. De nekem is tökéletes a fogsorom é soha nem kellett korrigálni. :)
2013. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem is. pont e- miatt kérdezem. :)
2013. ápr. 17. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Fúúúúúúúj!:D

Nekem másodszorra szabályozzák:'(

Egyébként,azt olvastam,hogy kb minden második felnőttnek kéne szabályzás,nemtom ez mennyire reális,de tény,hogy renfeteg csámpás fogú felnőtt van.

2013. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz! De ugye most divat a fogszabályzó,eygre többen hordják.
2013. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Barátnőmnek is tökéletes a foga,kérdeztem is hogy ilyen volt mindig? és azt mondta igen.Nekem viszont lesz fogszabim:))Amúgy tényleg divatos
2013. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem cumiztam,mégis kell a fogszabályzó.Mély-és keresztharapásom is van,emellett az első 2 fogam eláll egymástól,ezért mindkét 2-es fogam brfelé fordul.

Volt már 2X is éjszakai fogszabim,de nem sokat segitett.Szóval harmadij alkalommal szabályozzák a fogam,mostmár rögzített fogszabályozó készülékkel.

2013. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez genetika. Én pl. élő bizonyíték vagyok erre, mert nekem tök ugyanolyan mintázatban kuszák a fogaim mint a szüleimnek. Ugyanaz a fog, ugyanolyan szögben.


Ráadásul a cumit az ember max 6-7 éves korig használja és az csak egy műanyag akármi. Ennyi erővel biztos a leveseskanál is okozhat komoly elváltozásokat o.0 Innentől csak és kizálólag a népmesei megoldást alkalmazzuk, serclivel tessék étkezni.

2014. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!