Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó előtt állok,...

Fogszabályzó előtt állok, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
az alsó fogsoromon van 2 centi hely, és ki akarnak húzni 1 fogamat a fogszabályzó miatt, és a felső fogsoromból is egyet, viszont felül nincs hely, meg már kijött a bölcsesség fogam is. Mitévő legyek? kihúzassak 1-2 jó fogat? mások azért harcolnak, hogy ne kelljen kihúzatniuk a rosszat se, én meg a jót húzassam ki?

2013. ápr. 16. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kihúzták régen a két felső négyest fogszabályzó miatt,de már olyan,mintha ott se lett volna,kelett a hely.
2013. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a doki látja a legjobban, ha ennyire nem bízol a dokidban, miért nem mész másikhoz? Én úgy választottam a dokim, hogy amit mond, azt nem véletlen mondja, tudja, hogy hogy kell így meg is csináltattam, amit kellett és nem bántam meg!
2013. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bízok én is a dokimban, éppen az előbb jöttem meg tőle. nekem is a felső két négyes fogat kell kihúzni, de azért sajnálnám is, meg egy egészséges kétgyökerű fogat kihúzni... elég fájdalmas dolog lehet a páciens szemszögéből. Ráadásul alul is kikéne húzni valamelyiket, de azt már nem mondta h melyiket.
2013. ápr. 17. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a négy négyest kihúzták fogszabályzó miatt, mikor elmodta a doki hogy ki kell őket húzni (minden fogam egészséges csak torlódnak) sírtam is, de már egyik sincs meg, nem egy álom, bár a húzás egyáltalán nem fáj, utána pedig ha már az érzéstelenítő nem hat, beveszel egy fájdalomcsillapítót és jól fogsz aludni. Egyetlen rossz az egészben az, hogy nem ehetsz bármi, és amit ehetsz, azt is sok idő megenni. Viszont egy jó tanács: ha bevállalod a húzást, a kapott gézt nyugodtan hagyd ott egy órán keresztül. Nekm
2013. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, telefonról írok és megbolondult. Szóval doki mondja hogy meddig, de nekem 20 percet mondott és amikor ezt betartottam, éjjel is eléggé vérzett, de mikor meg volt a 60 perc, sokkal kevesebbet vérzett.
2013. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, én még mindig hezitálok, mert azért mégis csak jó fogak :(
2013. ápr. 25. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A doki okkal húzatná ki a fogad, de esetleg meglátogathatsz egy másik dokit is véleményért... Én nem tettem mert egyértelmű volt hogy nincs hely, és majd úgyse fog látszani a helye :)
2013. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!