Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehetséges ha rendszerese...

Hogy lehetséges ha rendszeresen mosok fogat és naponta egyszer használok fogselymet?

Figyelt kérdés

Még pár hónapja észrevettem, hogy az elöl kettő fogam közt feketeség lett, mintha egy vékony luk lenne, és körülötte így fehérebb a fogam. Itt van két kép: [link]

[link]

Ezelőtt nem használtam fogselymet, gondolom azért is lett. Megijedtem, ezért használtam mindennap egyszer ezután, hogy nehogy a többi fogaimon is előjöjjön ilyen. Erreföl egy hete észrevettem, hogy a két legelső fogam, és a mellette lévőn előjött ugyanolyan kis szürkeség, de még nem így néz ki mint ez a régebbi, amit linkeltem. Nagyon szomorú vagyok, mit lehet ez ellen tenni? Csak nem fúrhatják ki elől a fogaimat, vagy? El lehet tünteni valahogyan ezeket?


2013. ápr. 19. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom,hogy csak van egy minimális rés a fogaid közt. Ez inkább fogínyprobléma lehet, használj Parodontax fogkrémet, az jó rá.
2013. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem valami jók a képek, élőben elég feltűnő, a fogorvos is azt mondta, hogy szuvasodik vagy mi
2013. ápr. 19. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jól használtad a fogselymet, lecsiszolódott a zománc és elkezdett szuvasodni, elég kár, mert ehhez furkálni és tömni kell, és pár év múlva meglátszik majd a tömés.
2013. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor más megoldás nincs? Amúgy kösz a választ
2013. ápr. 19. 17:19
 5/6 A kérdező kommentje:
A CIGITŐL IS KELETKEZHET ILYEN?
2013. máj. 10. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
A cigifüst lerakódik a fogakra és elszíneződést okozhat az egész fogfelületen (nem csak a résben). Ezen kívül a cigi fogágybetegségre nagyon erősen hajlamosít, ami a íny és a fogmeder-csont visszahúzódását jelenti.
2013. máj. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!