Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kedves állandó, alul felül...

Jessiej102 kérdése:

Kedves állandó, alul felül fogszabályzósok! Hogyan tudom tisztítani a fogaimat iskolában is?

Figyelt kérdés
Olyan jellegű problémám lenne, hogy most kaptam fogszabályzót alulra és felülre is, és nagyon nem tudok vele enni.Pépeset csak-csak, de mondjuk szendvics meg hasonlók nem nagyon jöhet szóba egyenlőre.Ha mégis valami pépnél töményebbet eszek akkor azonnal fogat kell mosnom utána.Na most ezt iskolában nem igazán tudom megvalósítani. Ti mit ettetek, csináltatok, hogy ne maradjon kajamaradék benne???? Előre is köszönöm a válaszokat:)

2013. ápr. 23. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Az természetes hogy fáj, (tapasztalat) egy-két nap és normálisan fogsz tudni enni. Ami pedig a fogmosást illeti, hülyeség, hogy az iskolában fogat kell mosnod. Ugyanúgy ehetsz meg minden, mint a többi ember. Esetleg rakj be egy kis tükröt hogy nézegesd, nehogy kellemetlen helyzetbe kerülj. De mondom, nem kell suliban fogat mosnod.
2013. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal fogpiszkálót meg kis tükröt, ha beakadna alá a szendvics vagy bármi. Biztosan van valaki, barát, barátnő, akitől- ha nem tudod magad megnézni, megkérdezheted, maradt-e valami a fogszabályzódban. De én vészhelyzetben, mikor tényleg nem volt nálam semmi sem, hullámcsattal szedtem ki, ami benn ragadt :D
2013. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Wow hullámcsat:D Kis tükröt hordok magamnál, illetve nem rendes fogkefét, hanem olyat hordok aminek csak egy kis sörtéje van amit fogszabályzókhoz szoktak adni. Annyi a baj ezzel, hogy egyáltalán nem tudok enni még.De hát gondolom, vagyis remélem előbb-utóbb megszokom :) Köszi a válaszokat:)
2013. ápr. 24. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
hosszasan, sokáig öblögess étkezés után, az kiviszi a nagyját, és nem is fáj. utána meg interdentális fogkefével manőverezz.
2013. ápr. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt már tapasztaltam, hogy ha öblögetek,akkor nagyon sok maradék kijön, de szerencsére már egész jól megszoktam és nem is fáj :)ja és annyira nem is ragad bele , mint ahogy számítottam
2013. máj. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!