Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik lenne a jobb megoldás...

Melyik lenne a jobb megoldás (fog)?

Figyelt kérdés
Az egyik fogam elől hátraáll, nagyon zavar. Éjszakai fogszabályzó már nem hat a korom miatt (20) de nappalira nincs 200 ezrem, valamint hosszas idő az is. Viszont valahogy összegyűjteném rá. A másik megoldás pedig, hogy kihúzatom a fogam, és visszarakatok egy másikat úgy, hogy sorba legyen a többivel. Ez baromság?
2013. ápr. 26. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Van nekik hely? néha kihúzás után rendeződhetnek, de ehhez látni kellene.

Utolsó kérdésedre a válasz röviden tömören: igen.

Egyszerűen kérdezz meg egy fogorvost, az nem kerül semmibe.

2013. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy szerintem azért csúszott hátra, mert nincs... tehát így szemmel láthatóan nem férne el, de nem tudom mitévő legyek és nagyon zavar. köszönöm a válaszod.:)
2013. ápr. 26. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogorvos. :)

Bölcsességfogad kint van? általában azt szokták kihúzni -hacsak nincs más rossz fogad- amúgy ha csak kicsi a baj, nem mernék rá mérget venni, hogy nem lenne elég éjszakaival. De erről érdemben csak fogorvos tud nyilatkozni. Meg kell nézni, mennyire torlódnak, hogy zárnak, hogy érintkeznek, stb... Ma már annyi lehetőség van.

Ha fogorvosi egyetem közelében laksz, megkérdezhetnéd, lehet e tanulóval felrakatni fogszabályozót. (mindent nagyon kedvezményesen csinálnak és amúgy teljesen szabályosan, hiszen folyamatosan felügyelik őket. Az "anyagár" is töredék szokott lenni, mert általában azt meg technikus tanulók készítik. ez a minőségéből semmit nem vesz le. Fogpótlást biztosan tudom, hogy csinálnak így, de szerintem ez is esélyes)

Szóval járj utána!

2013. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 bölcsességfogam sincs, viszont egy kicsit nyomják egymást. A fogselyem is nehezen meg be két fog közé.. Nincs egy rossz fogam se, igényes vagyok rájuk :) Ez egy jó ötlet köszönöm, utána fogok járni.
2013. ápr. 26. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!