Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog? Kaptam beutalót...

Bölcsességfog? Kaptam beutalót szájsebészetre, de nem tudom, hogy hogy telefonáljak oda?

Figyelt kérdés

Kaptam beutalót szájsebészetre,de nem tudom,hogy hogy telefonáljak oda?

Megvan a doktor úr neve is,akihez kérnem kell időpontot,de nem tudom,hogy telefonáljak be.

Mert elvileg kapok egy időpontot,amikor megvizsgálnak és majd utána kapom meg a műtét időpontját.

De augusztus 5-10 között Balatonon leszek,olyat lehet kérni hogy előtte vagy 2 héttel szedjék ki?

Mert már lefoglaltam szállást,mindent,ki is fizettem.



2013. máj. 2. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Odatelefonálsz, és megmondod, hogy mikor lenne jó. A doki meg válaszol, hogy van e hely.
2013. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De elvileg előbb a vizsgálatra kell időpontot kérni,aztán majd ha megvizsgált,utána mondja meg a műtét napját.

De mikor betelefonálok,mit mondjak?

Név,TAJ-szám vagy mit?

Mert a beutalón minden rajta van:)

2013. máj. 2. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember, ne legyél ennyire magatehetetlen. Felhívod, kérsz időpontot vizsgálatra, majd megmondják mit kérnek.
2013. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol van még az augusztus? A bölcsességfog eltávolítása rutin műtét, ambulánsan is ellátnak. Amúgy meg miért ne csinálhatná meg rögtön a vizsgálat után? Csak egy röntgen kell és már ülhetsz is a székbe. Az ilyen műtétet akkor szokták eltolni, ha éppen akkor aktuálisan nem tud kivenni szabadságot a beteg egy pár napra.
2013. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!