Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kívülről nem látszik semmi az...

Kívülről nem látszik semmi az egyik fogamon, de a fogorvos mégis be akarja tömni. Miért?

Figyelt kérdés
Vagyis honnan látja, hogy lyukas, mert magamnak tükörbe is megnéztem, ill mással is megnézettem, és tök fehér az a fog. De a doki még is tömni akarja. Hogy látja, hogy van vele valami? És igaz pont emiatt nem lesz durva a tömés? Úgyértem nem fog fájni? :d

2013. máj. 6. 16:55
 1/4 anonim válasza:

a tukrevel amit betesz a szadba a fog moge lat es lehet ott lyukas.


amugy ha ad erzestelenitot nem annyira nekem 5 fogam tomtek mar erzestelenito nelkul szoval:D

2013. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogszuvasodás gyakran a fogak közötti felszínből indul ki és meglepően mély üreget képezhet, anélkül hogy felülről vagy oldalról látni lehetne.

Bár az is lehet, hogy csak barázdazárást akar csinálni, ami azt jelenti, hogy az őrlőfogak vékony gödröcskéit (a rágófelszínen) betölti. Ezzel megelőzheti a szuvasodás kialakulását.

2013. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és a barázdazáráshoz általában nem szükséges érzéstelenítés.
2013. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindíg jobb,mintha látszik is valami,de a doki mégse akarja betömni,mert csak "barázdaszuvasodás".
2013. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!