Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogászat Pécsen?...

Altatásos fogászat Pécsen? Árak és konkrét tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 18:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Egy fogkiszedésről lenne szó,felső rágófog és hát valószinűleg nem egy sima húzás lessz hanem ki kell vágni mert gyökérkezelt és tömött is a fog igy hát nagyon tartok a dologtól!De a dokim azt is feldobta hogy ciszta lehet a fogon mert a gyökérkezelés után is fáj és töbszöri tisztitás és átmosás után sem tudta betömni mivel még mindig fáj,gyógyszeres kúrát is kaptam de semmi változás igy maradt a húzás illetve hát a műtét!De szeretném altatásban vagy bóditásban végeztetni ha már vágni kell legalább ne fájjon meg hát iszonyúan izgulós vagyok igy ez m,ellet döntenék.Pécen hol van erre lehetőségem a legjobb áron?Nézegettem a neten de árakat nem igazás találtam és hát nem is tudom hogy melyik jobb az altatás vagy a bóditás és jó lenne személyes tapasztalatokat olvasni hogy is zajlik ez az egész és menyibe is kerül mire kijön az a fog és utánna van varat vagy felszivódót tesznek be és a munkavégzést befolyásolja-e?
2013. máj. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!