Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon csúnya? (képpel)

Nagyon csúnya? (képpel)

Figyelt kérdés

15/L vagyok, és kiesett majdnem elől egy tejfogam. szerintem nagyon csúnya, úgy nézek ki, mint egy óvodás, és feltűnő is..

Mikor fog elkezdeni kinőni a csontfogam?

Nagyon csúnya szerintetek?

Majd júniusban megyek fogszabályzásra is, csak undorítóan néznék addig így ki..

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 14. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Kétlem, hogy 15 évesen még tejfogad lenne.
2013. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is ilyen girbe gurbák a fogaim. :D

ne törődj vele,kit érdekel másk véleménye? Majd kinő oda a szép maradandó fogad és akkor jó lesz (:

21L

2013. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Tyűű, nem semmi. Tényleg nem szép látvány,de nem is gáz!

Nyugiii!!! Sztem eltelik pár hónapba,mire kinő a csontfogad! Mire nagylány leszel szép fogsorod lesz! :)

2013. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit tényleg kislányos, de nem vészes, szerintem nem csúnya, mosolyogj nyugodtan. :) Azt, hogy mennyi idő alatt nő ki, orvos tudja megmondani, volt ismerősöm, akinek nem nőtt ki, és fogszabályozással kellett lehúzni, 2 évig tartott. De reméljük, neked gyorsan kinő. ;)
2013. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
A tejfogak 10-11 éves korban teljesen kicserélődnek maradandó fogakra. Nem akarlak elkeseríteni, de ebből egy új fogkészítés lesz, mivel ez már maradandó fog kellett, hogy legyen.
2013. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
33%
Egyáltalán nem gáz!
2013. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Van olyan ismerősöm akinek még 18 évesen is volt tejfoga. Sőt olyan is van akinek a tejfoga gyökeret ereszt és nem esik ki. Nem kell egyből rémisztgetni.:) szerintem nem vészes. Majd kinő a másik. De ha kinő menj el fogszabályzásra ha megteheted.:) érettségiig csak a készüléket kell kifizetni.
2013. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem gáz

és elnehidd hogy nem fog oda kinőni!!

nekem is 15 évesen esett ki az utolsó tejfogam:))

2013. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, majd nő oda másik, addig is nevess nyugodtan!
2013. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg,én most vagyok 14 és nekem is van most esett ki az a tejfogam ami neked is...nem is fogod észrevenni,hogy nő.Néha kicsit fájni fog,amúgy pár hónap alatt visszanő.Nekem már majdnem teljesen kibújt.Azt tudom csak ajánlani hogy nevess bátran és ne szégyelld,mert én beleestem ebbe a hibába és az elején nagyon lassan teltek "fog nélkül" a napok.Tehát SOK SIKERT,KITARTÁS.
2013. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!