Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Neketek az otthoni fogfehéríté...

Neketek az otthoni fogfehérítés (fogorvostól kapott sínnel+anyaggal), mennyi idő után látszódott? Hogy szoktátok használni?

Figyelt kérdés
Használat alatt hogy reggel/este , meddig van fennt, azután esztek-e vagy vártok valamennyit

2013. máj. 15. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség otthon ilyennel szarakodni,rendelői fogfehérítéssel másfél óra alatt megoldják a dolgot,kuponos oldalakon keresztül még olcsó is. (10-20 ezer között szokott lenni).
2013. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az opalescencet használtam, a leggyengébbet adta a doki, 15%osat, mert érzékenyek a fogaim. Én max 2-3 óráig hagytam fönt, egyszer abban aludtam, mert az van rajta h úgy is lehet, a doki le is tolt érte h azért azt nem kellett volna. Megmostam délután a fogam mikor hazaértem, feltettem a sínt és levettem 2-3 óra múlva, de néha vacsi után tettem fel. Napi 1x használtam, nekem két tubus fogyott el alulra, maradt még egy. Nem cigizek, nem kávézok, teát viszont sokat ittam mindig, szürke volt a fogam. Sokat fehéredett, sokkal jobb lett. Lehet h gyorsabb a rendelői fehérítés, de épp ezért az drágább is.
2013. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!