Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fogszabalyzo mennyi ido...

Egy fogszabalyzo mennyi ido alatt keszul el? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretnem megtudni hogy ha mondjuk en azt mondom,hogy en fogszabalyzot akarok holnaptol. Akkor az mennyi ido mulva lesz fent ?tobb nap tobb het par honap? Es hogy szerintetek meg nem keso ez egy 16eves fiunak? Ez egy hulye kerdes de a fogszabalyzotol ugyanugy tudok majd beszelni,nem leszek posze es nmem lesz fura kiejtesem? Csak mert enekles az egyik hobbim,es felek ,hogy emiatt abba kene hagynom. /bocsi hogy nincseek ekezetek

2013. máj. 16. 19:52
 1/4 anonim válasza:

szia! én időpontot kértem év végén és következő év elejére kaptam és onnantól számítva öt hónap volt míg fölrakták meg van az eljárása esetenként több vagy kevesebb idő is lehet. nem késő én is 16 leszek két héten belül és még csak az alsókat most teszik föl. (felső már több mint egy éve fönt van) engem egyáltalán nem akadályoz a beszédben a kiejtésem is ugyan olyan maradt mint volt. szerintem biztosan nem kell abbahagynod.

16/L

2013. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

első vagyok:

az év elejét és végét úgy értem mikor vége lett a sulinak és mikor kezdődött.

2013. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából függ a fogaid állapotától is, elő kell őket készíteni a fogszabira, leröntgenezni, tömni, húzni ha kell, utána jöhet maga a fogszabi. Azt sajnos nem tudom mennyi idő mire mindez megvan, és mire felkerülhet a készülék. Viszont egyáltalán nem vagy vele elkésve, sokan felnőttkorban csináltatják meg. Tudsz vele beszélni, megszokod majd gyorsan. Semmiképp sem kell majd e miatt abbahagynod az éneklést és hidd el, sokkal jobb most túl lenni rajta, mint húzni az időt.
2013. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 évesen egyáltalán nem késő! Sőt.. a fogszabályzóhoz sosincs túl késő! Én 22 éves lány vagyok és 2 hónapja van, és több mindenkit ismerek aki 20-on felül van!


Attól is függ hol csináltatod! Sztkban úgy tudom lassabban készül el, többet kell várni! Én magánorvosnál voltam (többnél is) és mikor megtaláltam a megfelelő dokit: első alkalommal megbeszéltünk mindent, rá egy hétre levette a mintát és rtg-t csinált, mivel húzni is kellett így rá 2 hétre került fel!

Én nem lettem tőle pösze, nem tudom más hogy volt vele!

2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!