Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a mozgásterv :-hétfő: 15km...

Ez a mozgásterv :-hétfő: 15km görkori -kedd: 20 km bicigli -szerda: 15 km görkori -csütörtök 1 óra jazz-balett -péntek: - - szombat vagy kori vagy bicigli (kedvtől függ -vasárnap:- Elég-e a fogyáshoz, izmosodáshoz, ha nem mit csináljak?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, lány, 158cm 45 kg, nem nasizom, csak citromos vizet iszom..elég rossz genetikával rendelkezem mindenki 80-120 kg a családban , szívbetegek,cukorbetegek,vesebetegek,magas vérnyomásúak. Ezt szeretném elkerülni a mozgással és úgy gondolom ha most bevezetem és egy kicsit szenvedek érte később gyerekjáték lesz.
2013. máj. 20. 14:11
 1/4 Csonti95 xD ***** válasza:

Szerintem hirtelen sok lesz.


1-2.Hónapban legyen csak H-Sze-P Edzés

3-6.Hónapig mondjuk: H-K-Cs-P

6 hónap után mehet heti 5 edzés

2013. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 évig RSG-ztem most 3 éve jazz-balettozom, de jövőre nem tudom milyen sportot válasszak, nem tudsz segíteni?
2013. máj. 20. 14:22
 3/4 Csonti95 xD ***** válasza:

Miért váltogatod ilyen "gyakran" a sportokat?


Szerintem maradhatsz a mostaniaknál, csak növelned kéne az intenzitást

2013. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a jazz-balett másik városban van (oda járok suliba)és nem tudok addig bennt maradni Egerben.:/
2013. máj. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!