Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell gyökérkezelni?

Kell gyökérkezelni?

Figyelt kérdés
Még 2 éve a metszőfogam betömték fehér töméssel. Majd rá egy évre észrevettem, hogy elszíneződött a tömés. Megcsinálták újra. Kb. 3 hónappal ezelőtt elkezdett ugyanaz a fogam érzékeny lenni a melegre és a hidegre, de viszonylag hamar elmúlt. Közben bejelentkeztem fogorvoshoz, de mire volt időpntom, már nem volt érzékeny. A fogorvos azt mondta, akkor ő ezt most nem gyökérkezelné, nem bántaná, várjunk vele. Azóta csak néha-néha egy pár pillanatra érzékenységet érzek ott, de nem a hidegre- melegre, csak úgy jön. Változó időközönként. Szerintetek mi lehet ez? Hagyjam, vagy kell a gyökérkezelés? (Egyébként előbb is egy kis érzékenység jött rá, megmostam a fogam és minden okés.)

2013. jún. 1. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha csak néha-néha érzékeny én nem gyökérkezeltetném. Ha már tartósabban az, vagy egyre többet tapasztalod, akkor inkább. Esetleg egy másik fogorvos véleményét kérd ki.
2013. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!