Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valóban elviselhetetlen...

Valóban elviselhetetlen fájdalommal kell, h járjon a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
Az egyik fogam már gyökérkezelték, kb 1 het, de azt mondta a doki, h valószínűleg a másikra is ez vár! Hidat kell csináltatnom és most a két lecsiszolt foggal van gondom. Az előző kezelésnél már nyűszítettem mint egy kutya, és hazáig bőgtem, pedig maszek alapon csináltatom a fogaim. Kérhetek dupla érzéstelenítést, vagy ezzel jár!? Nem vagyok hisztis, de előre félek!

2013. jún. 4. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Én 3mat kértem nem privátba szóval szerintem simán kérhetsz 2 szurit :)
2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is gyökérkezelték. Én el is ájultam :D Piszkosul fájt, az egyik barátnőm is azt mondta, hogy azt a kínt nem kívánja senkinek. Egyébként mindenki máshogy reagál rá, sokan állítják, nekik nem fájt.
2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem szabadna fájnia, ha jól csinálják.

Valami nem stimmelt akkor, szólj, ha fáj és kérj még szurit, nekem volt hogy 4-szer adtak

2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell! Nekem is gyökérkezelték a fogamat, és nem fájt! pedig volt olyan orvos aki már ki akarta húzni! de ez az orvos megmentette, és nagyon hálás vagyok neki! Nagyon sok múlik egy orvoson! Azt javaslom, ha teheted keress egy másik dokit!:)
2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én iszonyatosan féltem a gyökérkezeléstől! Olvasgattam véleményeket hogy ki hogy viselte, na rendesen gyomorgörcsöm volt, ráadásul egyedül is mentem... de kellemeset csalódtam! Egyáltalán nem fájt, beadta a szurit, utána kész elvágtak minden fájdalmat! :D Sok múlik egy rendes orvoson!
2013. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt érzéstelenítés után, de amikor anélkül csinálták az elég kellemetlen volt, de azt is kibírtam.
2013. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, az eddigi válaszokat˘Nagyon el vagyok keseredve, mindenesetre, majd kérek plusz fájdalomcsillapítót! Az a baj, h már nem kevés pénzt adtam neki, és a híd még mindig nincs a számban! :(
2013. jún. 4. 16:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is a dokin múlik! Nekem a doki megkérdezte ,hogy adjon-e még szurit ha látta,hogy fáj! Egyszer mikor bedagatt a fogam , azt mondta szuri nélkül vállalom-e ,hogy gyökér kezeli, mert ha még szurit is ad jobban fog húzódni, így bevállatam és túléltem ,igazából annyira fájt már a fogam, hogy nekem már mindegy volt ! Sőt ahogy elkezdte kezelni elmúlt a fájdalom! Minden a dokin múlik hidd el!
2013. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem sosem fájt.. o.O
2013. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap átestem a műveleten, tanácsotokra, előre szóltam, h dupla érzéstelenítést kérek. Szerencsére nem fájt,pedig nagyon féltem, szerintem a múltkor elkapkodta a dolgot, sokan mondták, h ha esetleg gyulladásban van akkor fájhat, de tényleg csak az orvoson és az érzéstelenítésen múlik! Köszönöm a pozitív energiákat is! :)
2013. jún. 6. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!