Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulakő kezelése?

Mandulakő kezelése?

Figyelt kérdés
Egy éve van már mandulakövem, és nem tudok tőle megszabadulni. Szerintem a szájszárazságom miatt alakult ki, alig iszok naponta 1 litert, azt is reggel vagy este. Hogy lehet megszabadulni tőle? Valakinek sikerült már? A neten már mindent átolvastam, de nem találtam olyat, hogyan lehet eltüntetni, csak olyat, hogyan lehet megelőzni. Orvosnál még nem voltam, ahogy olvasgattam, mindenkit csak elküldött, vagy max. kiszedték a manduláját. Kérlek segítsetek, már nagyon rossz a közérzetem miatta. Kb. 1-2 hetente jelenik meg, a mandulámon a gödröcskék már nagyon tágak.Valami talált már rá valami megoldást? Nagyon megköszönném! (Mostmár figyelek arra, hogy ne legyen száraz a szám, így a lehelletem se roszz, de nem akar elmúlni. Sós-vizes öblögetést próbáltam) :/ 16/F

2013. jún. 4. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
egyetlen megoldás a mandula eltávolítása :( addig is tisztítsd gyakran
2013. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha elmegyek az orvosomhoz, és az ad beutalót egy fül-orr-gégészhez, és az a doktor az mondja, hogy nem szükséges kivenni a mandulámat, én kérhetem, hogy vegye ki? Nagyon meg akarok tőle szabadulni, én ezt eldöntöttem. Minél hamarabb kifelé.
2013. jún. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!