Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? A párom egész...

Mit csináljak? A párom egész éjjel csikorgatja a fogát :/

Figyelt kérdés
aludni sem tudok szinte egész éjjel emiatt!! borzasztó ezt hallgatni és állandóan fáradt vagyok napközben az alváshiánytól :(
2013. jún. 5. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy itt nemcsak az a baj, hogy az én éjszakámba "zavar be", hiszen a fogai is előbb-utóbb tönkremennek így.
2013. jún. 5. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem is volt hónapokig egy rossz időszakomban, és amikor rendeződött az életem, fokozatosan elmúlt, szerencsére azóta sem tért vissza. Tényleg nagyon árt a fogaknak:(

2013. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen műanyag vagy szilikonos fogcsikorgatás elleni fogsor.Az árát nem tudom hirtelen, de ismerősömnél működött.És még aránylag csendes is
2013. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! tudom, hogy alapvetően a szorongás az oka ennek,bízom benne hogy nem miattam van:P

már többször megkérdeztem hogy nyomasztja-e valami, de aztmondja, hogy nincs semmi, ő tökjól alszik :D

2013. jún. 5. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

En is halal nyugodt ember vagyok, makk egeszseges es megis "csamcsogok" ejszaka. Egyedul alszom, mast nem zavar, de nem akarom hogy a fogaim tonkre menjenek.

Ilyet vegyel neki:


[link]

2013. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huhh :P megpróbálom rávenni... köszi!
2013. jún. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!