Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti is vagyok így a fogkrémmel?

Ti is vagyok így a fogkrémmel?

Figyelt kérdés

Hogy fogmosás után valami iszonyat szomjas leszek, annyira kívánom rá a vizet. És nem nyelek le a fogkrémből.Már mástól is hallottam, hogy nem bírja megállni, hogy ne igyon fogmosás után vizet.

Ez mitől lehet? Nem gond, csak zavar, hogy vajon mi a franc lehet a fogkrémben, amitől ez van?

Már próbáltam más fogkrémeket is, de eddig mindegyiknél ezt tapasztaltam.



2013. jún. 6. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az édesítőszer (szorbit) okozza ami benne van, olyan ingert vált ki mint pl. egy édes sütemény, arra is inni kell egy jó pohár vizet.
2013. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyat venni, amiben nincs sodium laureth/lauryl szulfát. Az az anyag, amitől habzik a fogkém (meg minden más ami habzik), ellenben kiszárítja a nyálkahártyát és érezheted nagyon száraznak tőle a szádat fogmosás után. Nekem is száraz a szám utána, de hatalmas különbség egy gagyi fogkrémmel fogat mosni (pl. colgate herbal - alig van köze a gyógynövényekhez..) vagy olyannal, amiben nincs ilyen. A sensodyne-ben nincs ilyen anyag, illetve elmexben sem, én ezeket használom.
2013. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szájszárazság miatt van, amit a fogkrém okoz.
2013. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!