Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzómmal gondok...

Fogszabályzómmal gondok vannak. Ez normális? Mindenkinek ilyen?

Figyelt kérdés
Fölső fogszabályzóm van egyenlőre.Bal oldalt mikor harapok a vasgyűrűre harapk rá és e miatt jobb oldalt nem is érnek össze a fogaim. Ez normális? Meg mikor beszélek a szám sarka beleakad a fogszabiba. Tegnap rakták föl megőrülök tőle enni se birok köszönöm a válaszokat

2013. jún. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális igen! Majd rendeződik! Most nekem is csak a jobb oldalon érnek össze a fogaim! :) Nyugi megfogod szokni! Az első napok ilyenek, kellemetlen! Kitartás! :)
2013. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pontosan. Ez az elején ilyen, de meg lehet szokni. Bár én tegnap kaptam alsót, tehát nekem most alsó-felső van egyszerre, na ez pokolian fáj...
2013. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is csak pár napig fáj! :) Kitartás Nektek! Nekem már 3 hónapja fent vannak! :)
2013. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaajj köszönöm a válaszokat:)) máris kicsit megnyugodtam..de akkor azt mondjátok normális hogy nembirok összeharapni?:)
2013. jún. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!