Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a fogaimat meg akarom...

Ha a fogaimat meg akarom csináltatni akkor szabadon választhatok fogászatot TB alapon vagy csak a körzeti csinálja meg ingyenesen?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy a város másik felében van a körzeti fogászat és én nekem az messze van pláne úgy hogy műszakba kell járnom és elég fáradt vagyok. A közelben viszont van egy fogászat és nem tudom,hogy át lehet-e úgymond jelenteni magam hozzá,hogy ezentúl ő legyen a fogászom. Mit tudtok erről ez így működik? Köszönöm! :)

2013. jún. 8. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

ingyen???

én ugy tudom az sztk-s is 40 ezer ft,ez a fém vagy "vas" kinezetű,tehat a csúnya.ráadásul gyereknek.ingyen nem akarom elhinni h bárki is csinal.

2013. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az SZTK-ban még másik orvos sem fogad el, csak akihez utca szerint be vagyunk osztva. Érdeklődd meg attól az orvostól ahová menni szeretnél, mert ahogy olvastam legutóbb, nagyon változó, hogy kezelnek-e ingyen, vagy sem, ott ahová nem tartozol.
2013. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja! :) Nem úgy ingyen hanem betömetni a lyukas fogakat meg a fogkövet leszedetni. Hála istennek nem kell nekem még protézis.
2013. jún. 8. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak sürgős esettel lehet a másik dokihoz menni. Nem sürgős esetben fizetni kell. A saját doki az OEP által támogatott munkák esetén a munkájáért nem kér pénzt, a fogtechnikai szolgáltatásért ai OEP által meghatározott díjat kell fizetni. Én olyan munkákat kértem, amit az OEP ne támogat, így a fogorvos munkájáért nem fizettem, a fogtechnikai részt pedig száz százalékban ki kellett fizetni.
2013. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!