Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érzéstelenítő injekció miatti...

Érzéstelenítő injekció miatti maradandó nyelvzsibbadásnak mekkora az. Előfordulási esélye? Járt már valaki így? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mióta elolvastam ezt, még jobban félek az érzéstelenítőtől, nem szeretnék egyszer én is így járni:

[link]


2013. márc. 31. 10:31
 1/6 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy magándokihoz menj én is oda járok és sosem volt ilyen problémám. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ettől a cikktől pedig ne félj. Nem nagy erre az eséj főleg nem ha magándokihoz mész;) egyébként mit kell a fogaddal csinálni?
2013. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En az elmúlt 3 évben minimum 20 injekciót kaptam a számba. Olyan is volt, amikor az alsó áll kapocsban levő ideg mellől kellett kiszedni a bölcsességfogat, ami ideg ha megsérül, akkor hasonló tünetek lépnek fel, mint a fenti linken leírt sztori. Nagyon kicsi rá az esély, hogy sérül valaki az erzestelenito injekció miatt.
2013. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es:


Lesz gyökérkezelés meg egy húzás is. Amúgy magánorvoshoz járok.

2013. márc. 31. 20:32
 4/6 anonim válasza:
ÉN egyszer voltam ilyenen,és egy érzéstelenítő ínjekció után lebénultam nyaktól lefelé..most is a korházból írok neked..
2013. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es!


Na ne hülyíts már! Csak kamuzol, olyat már nem okozhat! Meg amúgy akkor írni sem tudnál, hiszen a "nyaktól lefelé bénulásba" beletartoznak a karok is!

2013. ápr. 17. 20:24
 6/6 anonim válasza:
Miért ne tudnék neked írni,mikor vannak ezek az érintős telefonok,és a számba be vettem a ceruzát,és azzal bökdösöm a telefont,és úgy írok.
2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!