Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok mondani egy olyan...

Tudtok mondani egy olyan fogkrémet, ami fehéríti a fogat?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat,ami nem káros és már ti is próbáltátok(és használt).

2013. jún. 19. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik fogkrém sem fehéríti a fogat, csak az alap fehér szín megtartására képesek. Ha fehéríteni szeretnél előszöris le kell szedetni a fogkövet és ha még ezután is szükséges, akkor lehet használni fehérítő szereket a fogorvos tanácsai szerint.
2013. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Blanx intenzív fogkrém, már vettem máskor is, de most vettem pont újat múlthéten DM-ben 2590-ért, de párommal együtt használjuk, nem kell belőle sok és 2 hónapig bírta nálunk, úgy hogy minden nap használtuk ketten. Sokat fehérített a fogunkon, mivel kávézunk mindketten, emellett meg sem látszik. :) Csak ajánlani tudom.
2013. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használom a Blend-a-med 3d white cool fresh fogkrémet, de csak hetente 3x, mert a száj nyálkahártyáját és az ajkakat szárítja. Egyébként szuper, mert (igaz, hogy fogkövezés, sópolírozás után két héttel) szépen fehéredtek a fogaim. :-) Mellette Sensodyne-t, Elmex-et használok. (remélem nem gond, hogy márkaneveket írtam)
2013. júl. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!