Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval lehet fogat...

Fogszabályzóval lehet fogat tömetni? Ha lehet hogyan?

Figyelt kérdés
Lehet a fogszabbal vagy várjak még 2 évig,mire leveszik,a fogszabályzót?

2013. jún. 17. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tömtek amikor volt rajtam fogszabi. Igaz, nagyőrlőt. Lekapta a gyűrűt, betömte, visszatette :)
2013. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan lyukadtak ki a fogaim elől, ahogy csúsztak a helyükre. Mindegyiket betömte egyből, nem kellett leszedni semmit. :)
2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kell kivárni a kezelés végét,nekem egy jobb felső hatosomat kelett tömni,kicsit macerás volt,de sikerült megoldani szétszedés nélkül.
2013. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi értelme a fogszabályzónak, ha cserébe sorban lyukadnak ki a fogak, ahogy azt a kettes írta? (Gondolom a feszítés miatt elpattannak és lehet is tömni...) -.-
2013. jún. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,nekem egy front fogam se lyukadt ki,csak nagyörlők. Rendszeresen használni kell interdentális kefét(brecettek közötti tisztításhoz),fogselymet és szájvizet.
2013. jún. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

ma 06:04 Tényleg? Ne mondd :O Akkor azért lehetett mert nem tisztítottam, azt hittem a fogszabályzótól öntisztítóvá válnak a fogaim :/ Ha ez előbb mondod... -.-


Egy szóval sem állítottam, hogy ettől másnak is kilyukad. Nekem elől egymásra voltak csúszva, és mondta a fogorvos, hogy sajnos emiatt lyukadtak ki a kezelés közben. De mivel azonnal betömte, egyáltalán nem látszik, és valószínűleg, ha nem hozatom helyre fogszabályzóval, akkor is kilyukadtak volna, csak akkor még ferdén is állnának. Nekem ára volt az egyenes fogaknak, 4 tömés elől és 4 egészséges kisőrlő eltávolítása...


2. voltam.

2013. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogszabis vagyok. Kárörvendő vagyok, ha most fellélegeztem, hogy nem csak nekem lyukadtak ki fogszabi alatt?

1 év alatt 3 lyukas fogam lett és még hátravan 2 év... Esténként szoktam fogselymezni, fogközkefézni stb, nappal csak öblögetem

2023. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!