Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy veszik a lenyomatot az...

Hogy veszik a lenyomatot az állandó fogszabályozó után az éjszakaihoz?

Figyelt kérdés
És alakít még valamennyit az éjszakai fogszabályzó, vagy az már csak a rögzítésre szolgál?
2013. jún. 21. 08:07
 1/5 anonim válasza:
kinyitod a szád és egy ilyen műanyag lapszerűt beken az orvos gipsszel ( sztem nem a rendes gipsz,de hasonló). jó erősen odanyomja, majd leveszi kb. 5perc után. aztán kiöblítheted és kész. Nekem csak éjszakai volt sokat alakított igen. ár:30.000-40.000ft itt falun.
2013. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű, hogy ugyanaz az eljárás mint mikor az állandóra vették le a mintát. Már csak azt lenne jó tudni, hogy mikor kifizettem az állandó fogszabályozó árát, az tartalmazta-e a kivehető fogszabályozó árát is....? na de majd kiderül. :)

Azért kérdeztem, hogy alakít-e a kivehető, mert nekem most veszik le majd az állandót és én még tudnék rajta mit finomítani... de biztos akkor az éjszakai lesz erre a megoldás.

Köszönöm a választ.

2013. jún. 21. 14:10
 3/5 anonim válasza:
Igen fog, az éjszakai a nappali "gyengébb" fokozata, ami csak éjjel van használva. Mennyi volt az állandó fogszabi?
2013. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
150 ezer, fém. És alkalmanként 4-5 ezer a húzás / 3-4 hetente.
2013. jún. 21. 23:29
 5/5 anonim válasza:
az jó húzós ár.. városon igaz?
2013. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!