Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be lehet úgy tömni egy fogat,...

Be lehet úgy tömni egy fogat, hogy a fogselyem ne szedje ki a tömést?

Figyelt kérdés
Nagyon pici, felületi tömésről van szó, de már másodszor szedte ki a fogselyem a tömést. Hagyjak fel ott a fogselymezéssel? (Bal felső 2-es fog)

2013. jún. 25. 19:24
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem vagyok szakértő a témában, de nagyon rossz fogaim vannak, és rengeteget járok fogorvoshoz, szinte minden másodikban van tömés, használok fogselymet és nekem nem szedi ki, szerintem a fogorvosoddal lesz a gond, valamit rosszul csinál....
2013. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, mint az első. Fogselyem még az életben nem szedte ki a tömésem, olyan volt, hogy kiesett a tömés, többször is, de ott a fogorvos volt nagyon béna, többször kellett menni hozzá, mire végre bent is maradt a tömése. Szóval igen, be lehet úgy tömni, egy normális tömést nem szed ki fogselyem :) Lehet amúgy h nagyon pici a lyuk és nem akar mélyebbet fúrni a doki, a tömés meg nem tud jól tapadni.
2013. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg nagyon pici a lyuk. Máshol nem is esett még ki sosem a tömés, csak ennél a fogamnál. Remélem megoldja a problémát a fogorvosom véglegesen.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!