Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek beszéd közben...

Szerintetek beszéd közben mennyire feltűnő, ha valakinek nincs meg alul egyik oldalon a kisőrlő és az előtte levő fog?

Figyelt kérdés

Testvérem elég komplexusos emiatt, mert most így egy lyuk van neki a két fog helyén.


(Sokan nem válaszolnak a kérdésre, mert beleszólnak más életébe, úgyhogy tisztázom: meg lesz neki csinálva, csak még gyűjt rá, mert nem valami olcsó.)


2013. júl. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

tehát a szemfoga és a kisőrlő hiányzik

szerintem nagyon feltűnő, engem legalábbis zavarna

ráadásul ezek nem csak nevetéskor látszanak, hanem beszédnél is, így még frusztrálóbb lehet neki

2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisörlő hiánya gyakorlatilag észrevehetetlen. Nekem is hiányzik és nézegettem magam a tükörben éppen eleget emiatt :) Az egyel előtte lévő fog hiányáról nem tudok nyilatkozni, de szerintem, ha normálisan beszél, akor az se feltűnő.
2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán egyszerű a válasz. Miért? Mert ez ember, száj függő. De alul talán feltünőbb mint fenn. Ismerek olyanokat akiknek hiányzik fenn. Van akinek olyan az ajka, vagy a foga van ùgy, h ha beszél nem látni hogy hiányozna, viszont van akinek azonnal látni.
2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem olyan szélesen nevetős fajta (meg alapból visszafogott a gesztusaiban), olyankor nem látszik, inkább az á, í hangoknál, de akkor is csak egy pillanatra, mert ugye az ember elég gyorsan beszél.

Én másoknál is csak akkor vettem észre ilyesmit, ha épp nagyon nevetett valamin.

Három hete volt egy balesete egy kiránduláson, akkor tört le neki, és eléggé zavarja (de akármilyen orvoshoz meg nem akar menni, mert eléggé fél az ilyen kezelésektől, magánorvoshoz akar menni....)

2013. júl. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!