Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mitol van bedagadv...

Szerintetek mitol van bedagadva az arcom mar harmadik napja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy lyukas fogam ami nem faj.viszont az arcom mar harmadik napja be van dagadva.neha faj a fulem is ettol.de a fajdalomcsillapitot ha veszek be akkor nem faj,viszont a daganat nem mulik.mit tegyek?

2013. júl. 14. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint be van gyulladva, idő kérdése és kegyetlenül fájni fog.

Holnap irány fogorvos.

2013. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a foggyökér körül gyulladt be a csont.

Irány a fogorvos.

2013. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kivancsi,hogy mit csinal hogy kezeli ezt egy fogorvos,fajdalmas?meddig tart egy kezeles?
2013. júl. 14. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kapsz antibiotikumot / Dalacin kapszula/, ami lehúzza a gyulladást, jól behatol a csontszövetbe is.

Lehet megröntgenezi és ez alapján dönti el a további teendőket: húzás vagy gyökérkezelés.

2013. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem kihuzza,jobban mondva kivagja.ez mar nem is fog mert le van toredezve az egesz.nincs hol fogoval megfogni.egy eve kiszedtek az ideget belole.es nem ertem miert dagad az arcom tole.
2013. júl. 14. 22:13
 6/7 A kérdező kommentje:
voltam dokinal,de nem csinalt semmit mert tulajdonkeppen kulfoldon elek es meg nincs elintezve az itteni bejelentkezesem es erre azt ajanlotta hogy mehetek maganfogorvoshoz.de arra nincs penzem.azt mondta vegyek a gyogyszertarban salvia keszitmenyt es hogy azzal oblogessem.amint hazaertem mar oblogettem is. es mar enyhult a fajdalom,remelem segiti majd levinni a daganatot az arcomrol.tenyleg ijen csodakra kepes ez a szer?sosem hasznaltam ijesmit.
2013. júl. 16. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Mese habbal! Aki külföldön él de nincs pénze a fogára, akkor ne sajnáltassa magát!
2013. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!