Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, ha véletlenül...

Mit tegyek, ha véletlenül kiharaptam az ajkam, és feldagadt?

Figyelt kérdés
Betömték a fogam, és kaptam előtte a dokitól zsibbasztó injekciót (már nem először). Persze ez kb. 4 órára elzsibbasztotta az egész szám jobb oldalát, beleértve a fél nyelvemet és az ajkamat is. A doki felhívta a figyelmem, hogy ne harapdáljam magam, mert később fájni fog, de véletlenül mégis megharaptam az ajkam, és most feldagadt az ajkam egy helyen. Valami vízhólyag féle nőtt rá, kb. borsó nagyságú és még mindig bizsereg. Nagyon csúnya. Mit tegyek?

2013. júl. 22. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyenlőre semmit. Valószínűleg 1-2 nap alatt meggyógyul magától és 2-3 nap múlva nem érzel változást,ha belül található nagyon jó lenne rá a Vagothyl oldat(receptes),ha kívül és nem nyalod le Bepanthen plus.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!